Lark Player - Top Music Player

2.20.54

5.0

19

Tamamen özelleştirilebilir multimedya çalar

1.6M

Bu uygulamayı oyla

Lark Player - Top Music Player, adından da anlaşılacağı gibi, VLC mimarisini kullanan Android için tasarlanmış hem video hem de ses dosyaları için en iyi müzik çalardır. Esas amacı, kullanıcılara mümkün olan en yüksek kalitede ses dosyalarını sunmaktır. Aslında, dinlediğiniz herhangi bir şarkının ses kalitesini iyileştirmek için ekolayzırlarınızı otomatik olarak ayarlama seçeneğini içeren bir özellik ile birlikte gelir.

Üstelik, mükemmel ses kalitesi ile birlikte; Lark Player - Video and Music Player, fonksiyonel ve zarif bir arayüze sahiptir. Farklı sekmelerden en sevdiğiniz şarkıları erişeceksiniz: sanatçılar, LP'ler, türler ve tam oynatma listesi. Sol tarafınızda bulunan ve tüm video göz atma geçmişinizde hızlıca gezinebileceğiniz büyük açılır menüden bahsetmeye gerek bile duymuyoruz.

Lark Player - Top Music Player'daki ayarlar menüsünden, ses dosyalarınız için bir dizi benzersiz seçenek olduğunu göreceksiniz. Parça çalmak için donanım hızlandırmayı etkinleştirin veya devre dışı bırakın, şarkıları ve videoları bulmak için dizinleri değiştirin; veya alt yazı kodlamanın türünü seçin.

Lark Player - Top Music Player, Android için mükemmel bir müzik çalar uygulaması. Artık neredeyse herhangi bir videoyu izleyebilir ve herhangi bir şarkıyı dinleyebilirsiniz - dosya formatı ne olursa olsun. Sonuç olarak, Lark Player - Top Music Player sağlam bir uygulamadır. Sonlandırmaları iyi tasarlanmıştır ve daha rafine edilmiş bir kişiselleştirme düzeyi arayan daha gelişmiş kullanıcıları memnun edecek özellikler sunar.
Uptodown X